Intercrown | Excel 24-Portos Optikai Patchpanel SC-MM, 8 Duplex toldóval
Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy
Vissza
Excel

EXCEL 24-Portos Optikai Patchpanel SC-MM, 8 Duplex toldóval

Cikkszám: 200-406

24-Portos Optikai Patchpanel SC-MM, 8 Duplex toldóval

  • Leírás

Részletes specifikációkhoz kattintson ide

 

Suitable for number of fibre cores: 48
Suitable for number of adaptors: 24
Type of connector - External: SC duplex
Type of connector - Internal: SC duplex
Loaded with number of couplings/adapters: 8
Fibre type: Multi mode 50/125 & 62.5/125
Colour: Black
Mounting method: 19 inch mounting
Number of rack units (RU): 1
Height: 43 mm
Width: 425 mm
Depth: 202 mm