Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy
Vissza
Extralink

EXTRALINK SFP+ modul 10GbE LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

Cikkszám: EX.2237

SFP+ modul 10GbE LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

  • Leírás

MikroTik S+31DLC10D kiváltója, Mikrotik, D-Link, TP-Link, Ubiquiti, Zyxel kompatibilis