Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy
Vissza
Gigalight

GIGALIGHT SFP+ modul, 10GBase-LRM, 1310nm, 220M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Cikkszám: GPP-31192-LRMC

SFP+ modul, Multimódusú optika ,10GBase-LRM, 1310nm, 220M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció , LC csatlakozó

  • Leírás

Távolság besorolás 
2km alatt
Diagnosztika 
Van
Hőmérséklet tartomány 
Normál
Távolság 
220m
Protokoll 
10G
Modul típus 
SFP+
Csatlakozó 
LC
Interfész típus 
Multi módusú optika

Adatlap