Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy
Vissza
Gigalight

GIGALIGHT SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.)

Cikkszám: GPP-31192-LRCKH

SFP+ modul, Monomódusú optika ,10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.) LC csatlakozó

  • Leírás

Távolság besorolás 
3 - 20km
Diagnosztika 
Van
Hőmérséklet tartomány 
Normál
Távolság 
10km
Protokoll 
10G
Modul típus 
SFP+
Csatlakozó 
LC
Interfész típus 
Monomódusú optika