Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy
Vissza
Gigalight

GIGALIGHT SFP modul, 2.125G/2.5G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Cikkszám: GP-3148-L2CD

SFP Monomódusú optikai modul, 2.125G/2.5G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció , LC csatlakozó , STM-16

  • Leírás

Távolság besorolás 
3 - 20km
Diagnosztika 
Van
Hőmérséklet tartomány 
Normál
Protokoll 
STM-16
Távolság 
20km
Csatlakozó 
LC
Interfész típus 
Monomódusú optika
Modul típus 
SFP

Adatlap