Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy
Vissza
Kyopto

KYOPTO Duplex pacth cord with 2x ST/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

Cikkszám: LCU-STU-SM-2M-D

Duplex pacth cord with 2x ST/UPC + 2x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 OM3 LSZH multimode cable, 2 m

  • Leírás

Kábeltípus 
Monomódusú 9/125

2. csatlakozó 
ST/UPC

1. csatlakozó 
LC/UPC

Kábel funkció 
Patch kábel

Kábelhossz 
2 m

Kábel kialakítás 
3mm duplex