Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy
Vissza
Linkeasy

LINKEASY BiDi SFP+ modul, 9.95 - 10.3G, 1330/1270nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Cikkszám: SFP-10G-BXD-10

BiDi SFP+ modul, WDM (Egyszálas optika) 10G ,9.95 - 10.3G, 1330/1270nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció ,LC csatlakozó