Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy
AMP Connect

AMP Connect

www.ampnetconnect.hu

AMP NETCONNECT (TYCO ELECTRONICS) – OUR COMMITMENT. YOUR ADVANTAGE.

Cégünk több mint 10 éve forgalmazza az AMP NETCONNECT termékeit, 2008 óta disztribútorként.

Az AMP NETCONNECT stratégiai fontosságú üzletága a Tyco Electronics-nek, amely a kommunikációs termékek és strukturált hálózati rendszerek átfogó sorát fejleszti, gyártja és szállítja.

A Tyco Electronics a világ legnagyobb passzív elektronikai alkatrész- és csatlakozó gyártójaként 54 országában van jelen, és több mint 100.000 ember áll alkalmazásában. Az AMP NETCONNECT ügyfelei a kormányzati, oktatási, egészségügyi, pénzügyi, termelői és technológiai szférából kerülnek ki. Az AMP NETCONNECT elsősorban a strukturált kábelezési rendszerek kutatásába, és fejlesztésébe fektet be. Kiváló tervezői és mérnöki tapasztalata lehetővé tette vezető termékek kifejlesztését, melyek komoly versenyelőnyökkel rendelkeznek még a legnagyobb vetélytársakkal szemben is.

Az AMP NETCONNECT termékskálája:

Árnyékolatlan (UTP) csavart érpáros rendszer és komponensek
Hagyományos Cat6 és Cat5e rendszerek
110 XC – Cat6 és Cat5e CrossConnect rendszerek
Árnyékolt (STP) csavart érpáros rendszer és komponensek
AMP CO Plus – Moduláris Cat7 kábelezési rendszer
Hagyományos Cat7, Cat6 és Cat5e rendszerek
Optikai rendszerek és alkatrészek
XG – 10 Gbit/s „end to end” kábelezési rendszer
OM1, OM2, OM3 és OS1 kábelek számos kivitelben
MT-RJ – Small Form Factor (kisméretű) optikai rendszerek
MPO – előre gyártott csatlakozó rendszer
LightCrimp Plus gyors végpont csatlakoztatás és üvegszál-kötés
Minden típusú csatlakozó és adapter elérhető (LC, SC, ST)
Intelligens Hálózat Felügyeleti Rendszer
AMPTRAC – Kapcsolatirányítás

Kapcsolódó Információk:
A Tyco Electronics lezárta az ADC akvizícióját