Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

MikroTik 4011-es széria, van új a nap alatt

Új szériát mutatott be a MikroTik a napokban a 4011-es számozással, egyfajta átmenet a 2011-es és 1100-as sorozat routerei között. A külsőt leginkább a 2011-es családból jól ismert asztali kivitelhez igazították, azonban kiegészítő rack fülekkel 19" rack szekrényekbe is rögzíthető (része a csomagnak), valamint szintén a 2011-es családból köszön vissza hogy wifis változat is készült. Hardver oldalról közelítve sem kell csalódnunk, az 1100-as sorozatban már bizonyított négymagos CortexA5 chiphez 1Gb RAM társul, előbbi természetesen a hardveres IPSec gyorsítást is támogatja. És ha mindez nem lenne elég, az előlapon kategóriájában talán elsőként 1db SFP+ modul foglalatot is kapunk, amivel biztosíthatjuk a kellő sávszélességű uplinket max. 10 gigabitig.

RB4011iGS+RM

 

RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

A wifis modell természetesen 2,4 és 5ghz sávokban is egyidejűleg használható, utóbbi esetében akár 1730 Mbps átvitelt is elérhetünk!

 

 

SFP modulok

2db SFP modul bővülés is várható a kínálatban, immár 80km távolságig alkalmazhatók.

S-45LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1490nm/R1550nm, LC-csatlakozó, DDM.
S-54LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1550nm/R1490nm, LC-csatlakozó, DDM

S-55DLC80D: 1.25G, SM, 80km, 1550nm, Dual LC-csatlakozó, DDM

SXTsq Lite60

Az SXTsq Lite60 a 60 GHz-es frekvencia tartományban működő eszközök sorát bővíti. Egy olcsó CPE eszközről van szó, amivel 60 GHz AP-khoz kapcsolódhatunk, így kialakítva költségkímélő pont-multipont hálózatokat a 60 Ghz-es nem telített sávokban. Ezekből az olcsó egységekből akár 8 db CPE is csatlakozhat egyidejűleg pl. egy wAP60G AP-hoz, ahogy a lenti képen is látható.

Az előbb bemutatott eszközöket pár hét múlva kezdi szállítani a gyártó világszerte, az árak rövidesen megjelennek webshpounkban is.