Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

% Készletkisöprés %

1 2 3 431 Következő »   121db termék – 31 oldalon
  • H.264/MPEG-4/MJPEG, Megapixel, IR, D/N, CMOS, Outdoor, PoE, IP66 Bullet Camera with Built-in f4.2 mm / F1.8 lens, 18fps

    ACTI CORPORATION H.264/MPEG-4/MJPEG, Megapixel, IR, D/N, CMOS, Outdoor, PoE, IP66 Bullet Camera with Built-in f4.2 mm / F1.8 lens, 18fps

    Cikkszám: TCM-1111

    H.264/MPEG-4/MJPEG, Megapixel, IR, D/N, CMOS, Outdoor, PoE, IP66 Bullet Camera with Built-in f4.2 mm / F1.8 lens, 18fps at 1280 x 1024, Motion Detection.

    62.051 Ft
    (Bruttó: 78.805 Ft)
  • XBS MB-64/200 Fém elosztószekrény szerelőlappal IP66

    XBS XBS MB-64/200 Fém elosztószekrény szerelőlappal IP66

    Cikkszám: XBS-MB-64-200

    XBS MB-64/200 Fém elosztószekrény szerelőlappal IP66 .600x400x200

    11.932 Ft
    (Bruttó: 15.154 Ft)
  • OP-ST/SC-10m-50

    FULL ENTERPRISE CORP. OP-ST/SC-10m-50

    Cikkszám: OP-CAB-SC/ST-10m-50/125-DUPLEX

    OP-ST/SC-10m-50

    1.619 Ft
    (Bruttó: 2.057 Ft)
  • Optikai patchkábel 9/125µm (OS1), 2xFC-2xFC, 1m

    FULL ENTERPRISE CORP. Optikai patchkábel 9/125µm (OS1), 2xFC-2xFC, 1m

    Cikkszám: OP-CAB-FC-PC/FC-PC-09/125-1M-DUPLEX

    Optikai patchkábel 9/125µm (OS1), 2xFC-2xFC, 1m

    1.071 Ft
    (Bruttó: 1.360 Ft)
1 2 3 431 Következő »
Oldalanként: