Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

% Készletkisöprés %

« Előző 1 2 3 4 531 Következő »   121db termék – 31 oldalon
  • OP-SC/LC-2m-9/125-DUPLEX

    FULL ENTERPRISE CORP. OP-SC/LC-2m-9/125-DUPLEX

    Cikkszám: OP-CAB-LC/SC-2m-9/125-sárga

    OP-SC/LC-2m-9/125-DUPLEX

    792 Ft
    (Bruttó: 1.005 Ft)
  • Optikai patchkábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xMTRJ, 3m

    FULL ENTERPRISE CORP. Optikai patchkábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xMTRJ, 3m

    Cikkszám: OP-CAB-LC/MTRJ-3m/50

    Optikai patchkábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xMTRJ, 3m

    2.069 Ft
    (Bruttó: 2.628 Ft)
  • SC-SC  multimódusú optikai toldó

    FULL ENTERPRISE CORP. SC-SC multimódusú optikai toldó

    Cikkszám: OP-TOLD-SC-MM

    SC-SC multimódusú optikai toldó

    198 Ft
    (Bruttó: 251 Ft)
  • Optikai patchkábel 9/125µm (OM2), 2xLC-2xST, 2m

    FULL ENTERPRISE CORP. Optikai patchkábel 9/125µm (OM2), 2xLC-2xST, 2m

    Cikkszám: OP-CAB-LC/ST-2m-9/125-DUPLEX

    Optikai patchkábel 9/125µm (OM2), 2xLC-2xST, 2m

    1.057 Ft
    (Bruttó: 1.342 Ft)
« Előző 1 2 3 4 531 Következő »
Oldalanként: