Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

D-Link / Optikai hálózat / Media konverter

  4db termék – 1 oldalon
  • 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

    D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

    Cikkszám: DMC-300SC

    10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

    22.420 Ft
    (Bruttó: 28.473 Ft)
  • 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

    D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

    Cikkszám: DMC-700SC

    1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

    42.190 Ft
    (Bruttó: 53.581 Ft)
  • 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

    D-LINK 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

    Cikkszám: DMC-1000

    16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters

    105.510 Ft
    (Bruttó: 133.998 Ft)
  • 10/100  to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

    D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

    Cikkszám: DMC-515SC

    10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

    39.570 Ft
    (Bruttó: 50.254 Ft)
Oldalanként: