Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Excel / Optikai hálózat

1 2 Következő »   5db termék – 2 oldalon
  • OM3 15M LC-ST duplex patch kábel 50/125-BLUE AQUA

    EXCEL OM3 15M LC-ST duplex patch kábel 50/125-BLUE AQUA

    Cikkszám: 200-073

    OM3 15M LC-ST duplex patch kábel 50/125-BLUE AQUA

    2.990 Ft
    (Bruttó: 3.797 Ft)
  • OM1 2M ST-SC duplex patch kábel 62.5/125

    EXCEL OM1 2M ST-SC duplex patch kábel 62.5/125

    Cikkszám: 200-610

    OM1 2M ST-SC duplex patch kábel 62.5/125

    1.900 Ft
    (Bruttó: 2.413 Ft)
  • OM4 LC-LC duplex patch kábel 50/125 2M AQUA

    EXCEL OM4 LC-LC duplex patch kábel 50/125 2M AQUA

    Cikkszám: 204-301

    OM4 LC-LC duplex patch kábel 50/125 2M AQUA

    3.600 Ft
    (Bruttó: 4.572 Ft)
  • Optikai duplex patch kábel-ST-SC-50/125-OM2-2m-EXCEL(200-218)

    EXCEL Optikai duplex patch kábel-ST-SC-50/125-OM2-2m-EXCEL(200-218)

    Cikkszám: 002-005-002-102-0015

    Optikai duplex patch kábel-ST-SC-50/125-OM2-2m-EXCEL(200-218)l

    2.214 Ft
    (Bruttó: 2.812 Ft)
1 2 Következő »
Oldalanként: