Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Excel / Optikai hálózat

1 2 Következő »   7db termék – 2 oldalon
  • 24-Portos Optikai Patchpanel SC-MM, 8 Duplex toldóval

    EXCEL 24-Portos Optikai Patchpanel SC-MM, 8 Duplex toldóval

    Cikkszám: 200-406

    24-Portos Optikai Patchpanel SC-MM, 8 Duplex toldóval

    10.700 Ft
    (Bruttó: 13.589 Ft)
  • Optikai patch panel ST 4 toldóval MM, 24 portos

    EXCEL Optikai patch panel ST 4 toldóval MM, 24 portos

    Cikkszám: 200-377

    Optikai patch panel ST 4 toldóval MM, 24 portos

    7.895 Ft
    (Bruttó: 10.027 Ft)
  • OM3 15M LC-ST duplex patch kábel 50/125-BLUE AQUA

    EXCEL OM3 15M LC-ST duplex patch kábel 50/125-BLUE AQUA

    Cikkszám: 200-073

    OM3 15M LC-ST duplex patch kábel 50/125-BLUE AQUA

    2.990 Ft
    (Bruttó: 3.797 Ft)
  • OM1 2M ST-SC duplex patch kábel 62.5/125

    EXCEL OM1 2M ST-SC duplex patch kábel 62.5/125

    Cikkszám: 200-610

    OM1 2M ST-SC duplex patch kábel 62.5/125

    1.900 Ft
    (Bruttó: 2.413 Ft)
1 2 Következő »
Oldalanként: