Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Extralink / Optikai hálózat / SFP modul

1 2 Következő »   7db termék – 2 oldalon
  • SFP modul 1.25G LX-LC Single-Mode 1310nm 20km DDM

    EXTRALINK SFP modul 1.25G LX-LC Single-Mode 1310nm 20km DDM

    Cikkszám: EX.2183

    SFP modul 1.25G LX-LC Single-Mode 1310nm 20km DDM

  • SFP modul 1.25G SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM

    EXTRALINK SFP modul 1.25G SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM

    Cikkszám: EX.2190

    SFP modul 1.25G SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM

  • SFP modul, BiDi, SC csatlakozó, 1.25G, WDM 1310/1550nm 20km, single mode - PÁRBAN RENDELHETŐ

    EXTRALINK SFP modul, BiDi, SC csatlakozó, 1.25G, WDM 1310/1550nm 20km, single mode - PÁRBAN RENDELHETŐ

    Cikkszám: EX.2213

    SFP modul, BiDi, SC csatlakozó, 1.25G, WDM 1310/1550nm 20km, single mode - PÁRBAN RENDELHETŐ

  • SFP+ modul 10GbE LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

    EXTRALINK SFP+ modul 10GbE LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

    Cikkszám: EX.2237

    SFP+ modul 10GbE LR-LC (Single-Mode) 1310nm 10km

1 2 Következő »
Oldalanként: