Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Extralink / Optikai hálózat / SFP modul

« Előző 1 2   7db termék – 2 oldalon
  • SFP+ modul 10GbE SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m

    EXTRALINK SFP+ modul 10GbE SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m

    Cikkszám: EX.2244

    SFP+ modul 10GbE SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m

  • SFP RJ45 1.25G 10/100/1000BASE-T réz modul

    EXTRALINK SFP RJ45 1.25G 10/100/1000BASE-T réz modul

    Cikkszám: EX.2251

    SFP RJ45 1.25G 10/100/1000BASE-T réz modul

  • SFP+ RJ45 10GbE réz modul

    EXTRALINK SFP+ RJ45 10GbE réz modul

    Cikkszám: EX.8444

    SFP+ RJ45 10GbE réz modul

« Előző 1 2
Oldalanként: