Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Gigalight / Optikai hálózat

1 2 3 423 Következő »   89db termék – 23 oldalon
  • SFP multimódusú  module,csatlakotó RJ45 ,Gigabit Ethernet 10/100/1000M with TX Disable and Link LOS, 100m reach, RJ-45,

    GIGALIGHT SFP multimódusú module,csatlakotó RJ45 ,Gigabit Ethernet 10/100/1000M with TX Disable and Link LOS, 100m reach, RJ-45,

    Cikkszám: GE-GB-P1RC-ETB

    SFP multimódusú module,csatlakotó RJ45 ,Gigabit Ethernet 10/100/1000M with TX Disable and Link LOS, 100m reach, RJ-45, 0~70 temp. range

    10.442 Ft
    (Bruttó: 13.261 Ft)
  • Monomódusú WDM (Egyszálas optika) Csatlakozó SC ,Gigabit Ethernet BIDI SFP module, 1.25G, 1310/1490nm, 20KM reach, 0~70

    GIGALIGHT Monomódusú WDM (Egyszálas optika) Csatlakozó SC ,Gigabit Ethernet BIDI SFP module, 1.25G, 1310/1490nm, 20KM reach, 0~70

    Cikkszám: GPB-3424S-L2CD

    Monomódusú WDM (Egyszálas optika) Csatlakozó SC ,Gigabit Ethernet BIDI SFP module, 1.25G, 1310/1490nm, 20KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring SC

    9.136 Ft
    (Bruttó: 11.603 Ft)
  • Monomódusú  CWDM LC csatlakozó ,Gigabit Ethernet 1.25G, 1470nm, 80km reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics M

    GIGALIGHT Monomódusú CWDM LC csatlakozó ,Gigabit Ethernet 1.25G, 1470nm, 80km reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics M

    Cikkszám: GPC-4724-08CD

    Monomódusú CWDM LC csatlakozó ,Gigabit Ethernet 1.25G, 1470nm, 80km reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

    32.629 Ft
    (Bruttó: 41.438 Ft)
  • Gigalight monomódusú  BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

    GIGALIGHT Gigalight monomódusú BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

    Cikkszám: GPB-5324L-03CD

    Gigalight monomódusú BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

    8.502 Ft
    (Bruttó: 10.798 Ft)
1 2 3 423 Következő »
Oldalanként: