Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Gigalight

1 2 3 422 Következő »   86db termék – 22 oldalon
  • 10G SFP+ 1m DAC kábel

    GIGALIGHT 10G SFP+ 1m DAC kábel

    Cikkszám: DAC10G-1M-ZZ0101F

    10G SFP+ 1m DAC kábel

  • 10G SFP+ 3m DAC kábel

    GIGALIGHT 10G SFP+ 3m DAC kábel

    Cikkszám: DAC10G-3M-ZZ0101F

    10G SFP+ 3m DAC kábel

  • Monomódusú SFP module, 1.25G, 1310nm, 20KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

    GIGALIGHT Monomódusú SFP module, 1.25G, 1310nm, 20KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

    Cikkszám: GP-3124-L2CD

    Monomódusú SFP module, 1.25G, 1310nm, 20KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

  • Monomódusú  CWDM LC csatlakozó ,Gigabit Ethernet 1.25G, 1470nm, 80km reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics M

    GIGALIGHT Monomódusú CWDM LC csatlakozó ,Gigabit Ethernet 1.25G, 1470nm, 80km reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics M

    Cikkszám: GPC-4724-08CD

    Monomódusú CWDM LC csatlakozó ,Gigabit Ethernet 1.25G, 1470nm, 80km reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

1 2 3 422 Következő »
Oldalanként: