Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Gigalight

« Előző 113 14 15 16 17 18 1920 Következő »   77db termék – 20 oldalon
  • Gigalight Monomódusú optikai SFP modul, Gigabit Ethernet ,csatlakozó LC ,1.25G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart.,

    GIGALIGHT Gigalight Monomódusú optikai SFP modul, Gigabit Ethernet ,csatlakozó LC ,1.25G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart.,

    Cikkszám: GP-5524-L4CD

    Gigalight Monomódusú optikai SFP modul, Gigabit Ethernet ,csatlakozó LC ,1.25G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

  • Gigalight monomódusú  BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

    GIGALIGHT Gigalight monomódusú BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

    Cikkszám: GPB-5324L-03CD

    Gigalight monomódusú BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

  • SFP+ Direct Attach passzív kábel (10GSFP+Cu), 1m, AWG30, 0~70 hőm. tart.

    GIGALIGHT SFP+ Direct Attach passzív kábel (10GSFP+Cu), 1m, AWG30, 0~70 hőm. tart.

    Cikkszám: GPP-PC192-3001C

    SFP+ Direct Attach passzív kábel (10GSFP+Cu), 1m, AWG30, 0~70 hőm. tart.

  • SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció

    GIGALIGHT SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció

    Cikkszám: GP-8524-S5TD

    Multimódusú SFP modul, Gigabit,LC csatlakozó , 1.25G, 850nm, 550M távolság, -40~85 ipari hőm. tart., DDM funkció

« Előző 113 14 15 16 17 18 1920 Következő »
Oldalanként: