Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Gigalight

« Előző 118 19 20 21 22 Következő »   86db termék – 22 oldalon
  • SFP+ Direct Attach aktív kábel (10GSFP+Cu), 3m, AWG30, 0~70 hőm. tart.

    GIGALIGHT SFP+ Direct Attach aktív kábel (10GSFP+Cu), 3m, AWG30, 0~70 hőm. tart.

    Cikkszám: GPP-AC192-3003C

    SFP+ Direct Attach aktív kábel (10GSFP+Cu), 3m, AWG30, 0~70 hőm. tart.

  • CWDM SFP modul, 1.25G, 1510nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    GIGALIGHT CWDM SFP modul, 1.25G, 1510nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    Cikkszám: GPC-5124-04CD

    CWDM SFP modul, Gigabit Ethernet , LC csatlakozó ,1.25G, 1510nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

  • CWDM SFP modul, 1.25G, 1610nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    GIGALIGHT CWDM SFP modul, 1.25G, 1610nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    Cikkszám: GPC-6124-04CD

    CWDM SFP modul,Gigabit Ethernet 1.25G, 1610nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció , LC csatlakozó .

  • SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.)

    GIGALIGHT SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.)

    Cikkszám: GPP-31192-LRCKH

    SFP+ modul, Monomódusú optika ,10GBaseLR/LW, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció (HP komp.) LC csatlakozó

« Előző 118 19 20 21 22 Következő »
Oldalanként: