Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Gigalight

« Előző 119 20 21 22   85db termék – 22 oldalon
  • SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    GIGALIGHT SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    Cikkszám: GPP-31192-L2C

    SFP+ modul, Monomódusú optika ,10GBaseLR/LW, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció , LC csatlakozó

« Előző 119 20 21 22
Oldalanként: