Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Gigalight

« Előző 1 2 3 4 5 6 723 Következő »   89db termék – 23 oldalon
  • SFP Monomódusú optikai module,csatlakozó  LC ,Gigabit Ethernet 1.25G, 1310nm, 40KM reach, 0~70 temp. range, with Digital

    GIGALIGHT SFP Monomódusú optikai module,csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet 1.25G, 1310nm, 40KM reach, 0~70 temp. range, with Digital

    Cikkszám: GP-3124-L4CD

    SFP Monomódusú optikai module,csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet 1.25G, 1310nm, 40KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

  • SFP Monomódusú optikai module, csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet , 1.25G, 1550nm, 80KM reach, 0~70 temp. range, with Digit

    GIGALIGHT SFP Monomódusú optikai module, csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet , 1.25G, 1550nm, 80KM reach, 0~70 temp. range, with Digit

    Cikkszám: GP-5524-L8CD

    SFP Monomódusú optikai module, csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet , 1.25G, 1550nm, 80KM reach, 0~70 temp. range, with Digital Diagnostics Monitoring

  • BIDI Monomódusú  SFP module,WDM (Egyszálas optika)  csatlakozó LC, Fast Ethernet & STM-1 ,155M, 1310/1550nm, 0-20KM reac

    GIGALIGHT BIDI Monomódusú SFP module,WDM (Egyszálas optika) csatlakozó LC, Fast Ethernet & STM-1 ,155M, 1310/1550nm, 0-20KM reac

    Cikkszám: GPB-3503L-L2CD

    BIDI Monomódusú SFP module,WDM (Egyszálas optika) csatlakozó LC, Fast Ethernet & STM-1 ,155M, 1310/1550nm, 0-20KM reach, 0~70 temp. range with Digital Diag. Monitoring

  • BIDI Monomódusú  WDM (Egyszálas optika) SFP module, csatlakozó LC, Fast Ethernet & STM-1 ,155M, 1310/1550nm, 0-20KM reac

    GIGALIGHT BIDI Monomódusú WDM (Egyszálas optika) SFP module, csatlakozó LC, Fast Ethernet & STM-1 ,155M, 1310/1550nm, 0-20KM reac

    Cikkszám: GPB-5303L-L2CD

    BIDI Monomódusú WDM (Egyszálas optika) SFP module, csatlakozó LC, Fast Ethernet & STM-1 ,155M, 1310/1550nm, 0-20KM reach, 0~70 temp. range with Digital Diag. Monitoring

« Előző 1 2 3 4 5 6 723 Következő »
Oldalanként: