Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Korenix / % Készletkisöprés %

1 2 3 Következő »   11db termék – 3 oldalon
  • Industrial 4-port 10/100 TX + 1-100FX Switch, SC/Multi Mode 2km

    KORENIX Industrial 4-port 10/100 TX + 1-100FX Switch, SC/Multi Mode 2km

    Cikkszám: JetNet 2005f-m v1.1

    Industrial 4-port 10/100 TX + 1-100FX Switch, SC/Multi Mode 2km

  • Industrial 4-port 10/100 TX + 1-100FX Switch, SC/Single Mode 30km

    KORENIX Industrial 4-port 10/100 TX + 1-100FX Switch, SC/Single Mode 30km

    Cikkszám: JetNet 2005f-s v1.1

    Industrial 4-port 10/100 TX + 1-100FX Switch, SC/Single Mode 30km

  • Industrial 6-port 10/100 TX Fast Ethernet Switch, 2-port 100Base-FX Multi-Mode 2km

    KORENIX Industrial 6-port 10/100 TX Fast Ethernet Switch, 2-port 100Base-FX Multi-Mode 2km

    Cikkszám: JetNet 3008f-m v3.0

    Industrial 6-port 10/100 TX Fast Ethernet Switch, 2-port 100Base-FX Multi-Mode 2km

  • Embedded 5-Port Booster & 4-Port Serial PoE VPN Routing Computer, w/ miniPCIe & SIM slot

    KORENIX Embedded 5-Port Booster & 4-Port Serial PoE VPN Routing Computer, w/ miniPCIe & SIM slot

    Cikkszám: JetBox9562

    Embedded 5-Port Booster & 4-Port Serial PoE VPN Routing Computer, w/ miniPCIe & SIM slot

1 2 3 Következő »
Oldalanként: