Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Kyopto / Optikai hálózat / Optikai kábelek

« Előző 110 11 12 13 14 15 1622 Következő »   85db termék – 22 oldalon
  • Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 20 m

    KYOPTO Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 20 m

    Cikkszám: LCU-LCU-OM3-20M-D

    Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 20 m

  • Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 15 m

    KYOPTO Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 15 m

    Cikkszám: LCU-LCU-OM3-15M-D

    Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 15 m

  • Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 3 m

    KYOPTO Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 3 m

    Cikkszám: LCU-STU-OM3-3M-D

    Duplex patch kábel 2 x ST/UPC + 2 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM3 LSZH, 3 m

  • Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 0.5 m

    KYOPTO Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 0.5 m

    Cikkszám: LCU-LCU-OM3-0.5M-D

    Duplex pacth cord with 4 x LC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 0.5 m

« Előző 110 11 12 13 14 15 1622 Következő »
Oldalanként: