Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Kyopto / Optikai hálózat / Optikai kábelek

« Előző 1 2 3 4 5 613 Következő »   51db termék – 13 oldalon
  • Szimplex patch kábel 1 x SC/UPC + 1 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm 9/125 LSZH, 3 m

    KYOPTO Szimplex patch kábel 1 x SC/UPC + 1 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm 9/125 LSZH, 3 m

    Cikkszám: LCU-SCU-SM-3M-S

    Szimplex patch kábel 1 x SC/UPC + 1 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm 9/125 LSZH, 3 m

  • Szimplex patch kábel 1 x SC/UPC + 1 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm 9/125 LSZH, 2 m

    KYOPTO Szimplex patch kábel 1 x SC/UPC + 1 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm 9/125 LSZH, 2 m

    Cikkszám: LCU-SCU-SM-2M-S

    Szimplex patch kábel 1 x SC/UPC + 1 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm 9/125 LSZH, 2 m

  • Duplex patch cord with 4xSC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 LSZH cable, 5m

    KYOPTO Duplex patch cord with 4xSC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 LSZH cable, 5m

    Cikkszám: SCU-SCU-SM-5M-D

    Duplex patch cord with 4xSC/UPC connectors, 3mm Duplex core 9/125 LSZH cable, 5m

  • Duplex pacth cord with 4 x SC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 1 m

    KYOPTO Duplex pacth cord with 4 x SC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 1 m

    Cikkszám: SCU-SCU-OM3-1M-D

    Duplex pacth cord with 4 x SC/UPC connectors, 3mm Duplex core 50/125 OM3 LSZH multimode cable, 1 m

« Előző 1 2 3 4 5 613 Következő »
Oldalanként: