Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Linkeasy / Optikai hálózat / Media konverter

1 2 3 46 Következő »   24db termék – 6 oldalon
  • Pro média konverter, 1x1000Base-T + 1xSFP 1000Base-X (SFP modul nélkül), fémházas

    LINKEASY Pro média konverter, 1x1000Base-T + 1xSFP 1000Base-X (SFP modul nélkül), fémházas

    Cikkszám: KY-1000-SFP

    Pro média konverter, 1x1000Base-T + 1xSFP 1000Base-X (SFP modul nélkül), fémházas

    9.250 Ft
    (Bruttó: 11.748 Ft)
  • Pro protokoll transzparens konverter, 2 x SFP interfész, 100M-2.5G, (SFP modul nélkül)

    LINKEASY Pro protokoll transzparens konverter, 2 x SFP interfész, 100M-2.5G, (SFP modul nélkül)

    Cikkszám: KY-SFP-SFP

    Pro protokoll transzparens konverter, 2 x SFP interfész, 100M-2.5G, (SFP modul nélkül)

    Hívjon!
  • Pro média konverter, 1 x 10/100 Base-T + 1 x MM, 2KM, SC, 1310nm, fémházas, külső PSU

    LINKEASY Pro média konverter, 1 x 10/100 Base-T + 1 x MM, 2KM, SC, 1310nm, fémházas, külső PSU

    Cikkszám: KY-10/100-DF-MM

    Pro média konverter, 1 x 10/100 Base-T + 1 x MM, 2KM, SC, 1310nm, fémházas, külső PSU

    7.650 Ft
    (Bruttó: 9.716 Ft)
  • Pro média konverter, 1 x 10/100/1000 Base-T + 1 xSM, 20KM, SC, 1310nm, fémházas, külső PS

    LINKEASY Pro média konverter, 1 x 10/100/1000 Base-T + 1 xSM, 20KM, SC, 1310nm, fémházas, külső PS

    Cikkszám: KY-10/100-DF-S20

    Pro média konverter, 1 x 10/100/1000 Base-T + 1 xSM, 20KM, SC, 1310nm, fémházas, külső PS

    9.450 Ft
    (Bruttó: 12.002 Ft)
1 2 3 46 Következő »
Oldalanként: