Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Linkeasy / Optikai hálózat

« Előző 1 2 3 4 5 6 7 Következő »   26db termék – 7 oldalon
  • Monomódusú optika SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, csatlakozó LC,1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    LINKEASY Monomódusú optika SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, csatlakozó LC,1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    Cikkszám: SFP-10GE-LR

    Monomódusú optika SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, csatlakozó LC,1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

  • Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM BiDi, Tx:1310nm, Rx:1550nm, 20km (SC), -20~65C

    LINKEASY Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM BiDi, Tx:1310nm, Rx:1550nm, 20km (SC), -20~65C

    Cikkszám: MMC-GE-SFU-20SC

    Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM BiDi, Tx:1310nm, Rx:1550nm, 20km (SC), -20~65C

  • Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM BiDi, Tx:1550nm, Rx:1310nm, 20km (SC), -20~65C

    LINKEASY Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM BiDi, Tx:1550nm, Rx:1310nm, 20km (SC), -20~65C

    Cikkszám: MMC-GE-SFD-20SC

    Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM BiDi, Tx:1550nm, Rx:1310nm, 20km (SC), -20~65C

  • Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM 1310 nm, 20km (SC), -20~65C

    LINKEASY Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM 1310 nm, 20km (SC), -20~65C

    Cikkszám: MMC-GE-SM-20SC

    Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM 1310 nm, 20km (SC), -20~65C

« Előző 1 2 3 4 5 6 7 Következő »
Oldalanként: