Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Linkeasy / Optikai hálózat

« Előző 12 3 4 5 6 7 Következő »   26db termék – 7 oldalon
  • Multimódusú optikai SFP modul,csatlakozó LC, Gigabit Ethernet ,155M~1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM fu

    LINKEASY Multimódusú optikai SFP modul,csatlakozó LC, Gigabit Ethernet ,155M~1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM fu

    Cikkszám: SFP-GE-SX-D

    Multimódusú optikai SFP modul,csatlakozó LC, Gigabit Ethernet ,155M~1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

  • Monomódosú SFP modul, 10/100/1000M, Gigabit Ethernet 100m távolság, RJ-45, 0~70 hőm. Tart

    LINKEASY Monomódosú SFP modul, 10/100/1000M, Gigabit Ethernet 100m távolság, RJ-45, 0~70 hőm. Tart

    Cikkszám: SFP-GE-T

    Monomódosú SFP modul, 10/100/1000M, Gigabit Ethernet 100m távolság, RJ-45, 0~70 hőm. Tart

  • Multimódusú optikai SFP+ modul, csatlakozó LC ,10GBaseSR/SW, 850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    LINKEASY Multimódusú optikai SFP+ modul, csatlakozó LC ,10GBaseSR/SW, 850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    Cikkszám: SFP-10GE-SR

    Multimódusú optikai SFP+ modul, csatlakozó LC ,10GBaseSR/SW, 850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

  • EMC média konverter, 1 x 10/100 Base-T + 1 xSM, 20KM, SC, 1310nm, fémházas, külső PSU

    LINKEASY EMC média konverter, 1 x 10/100 Base-T + 1 xSM, 20KM, SC, 1310nm, fémházas, külső PSU

    Cikkszám: EMC-FE-DF-S20-SC

    EMC média konverter, 1 x 10/100 Base-T + 1 xSM, 20KM, SC, 1310nm, fémházas, külső PSU

« Előző 12 3 4 5 6 7 Következő »
Oldalanként: