Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Linkeasy / Optikai hálózat / SFP modul

1 2 3 Következő »   11db termék – 3 oldalon
  • SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, -20-75 hőm. tart.

    LINKEASY SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, -20-75 hőm. tart.

    Cikkszám: SFP-LX-SM

    SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, -20-75 hőm. tart.

    Hívjon!
  • Monomódusú optika SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, csatlakozó LC,1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    LINKEASY Monomódusú optika SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, csatlakozó LC,1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    Cikkszám: SFP-10GE-LR

    Monomódusú optika SFP+ modul, 10GBaseLR/LW, csatlakozó LC,1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    24.650 Ft
    (Bruttó: 31.306 Ft)
  • Monomódusú optika SFP modul, 155M-1.25G, LC, Gigabit Ethernet 1310nm,t20km távolság, 0-70 hőm. tart., DDM funkció

    LINKEASY Monomódusú optika SFP modul, 155M-1.25G, LC, Gigabit Ethernet 1310nm,t20km távolság, 0-70 hőm. tart., DDM funkció

    Cikkszám: SFP-GE-LX-D

    Monomódusú optika SFP modul, 155M-1.25G, LC, Gigabit Ethernet 1310nm,t20km távolság, 0-70 hőm. tart., DDM funkció

    4.850 Ft
    (Bruttó: 6.160 Ft)
  • Multimódusú optikai SFP modul,csatlakozó LC, Gigabit Ethernet ,155M~1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM fu

    LINKEASY Multimódusú optikai SFP modul,csatlakozó LC, Gigabit Ethernet ,155M~1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM fu

    Cikkszám: SFP-GE-SX-D

    Multimódusú optikai SFP modul,csatlakozó LC, Gigabit Ethernet ,155M~1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

    5.560 Ft
    (Bruttó: 7.061 Ft)
1 2 3 Következő »
Oldalanként: