Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Mikrotik / Optikai hálózat

1 2 3 Következő »   11db termék – 3 oldalon
  • SFP module, SM, 20km, 1.25G

    MIKROTIK SFP module, SM, 20km, 1.25G

    Cikkszám: S-31DLC20D

    SFP module, SM, 20km, 1.25G

    6.600 Ft
    (Bruttó: 8.382 Ft)
  • Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)

    MIKROTIK Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)

    Cikkszám: S-3553LC20D

    Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm)

    17.356 Ft
    (Bruttó: 22.043 Ft)
  • 1,25G, 1000Base-T Cooper RJ-45, SFP

    MIKROTIK 1,25G, 1000Base-T Cooper RJ-45, SFP

    Cikkszám: S-RJ01

    1,25G, 1000Base-T Cooper RJ-45, SFP

    7.084 Ft
    (Bruttó: 8.997 Ft)
  • SFP+ module 10G MM 300m 850nm

    MIKROTIK SFP+ module 10G MM 300m 850nm

    Cikkszám: S+85DLC03D

    SFP+ module 10G MM 300m 850nm

    14.168 Ft
    (Bruttó: 17.994 Ft)
1 2 3 Következő »
Oldalanként: