Üres a kosara

Üdvözöljük az Inter Crown Europe Zrt. weboldalán.

vagy

Mikrotik / Optikai hálózat / SFP modul

1 2 Következő »   8db termék – 2 oldalon
  • SFP module, SM, 20km, 1.25G

    MIKROTIK SFP module, SM, 20km, 1.25G

    Cikkszám: S-31DLC20D

    SFP module, SM, 20km, 1.25G

  • 1,25G, 1000Base-T Cooper RJ-45, SFP

    MIKROTIK 1,25G, 1000Base-T Cooper RJ-45, SFP

    Cikkszám: S-RJ01

    1,25G, 1000Base-T Cooper RJ-45, SFP

  • SFP+ module 10G MM 300m 850nm

    MIKROTIK SFP+ module 10G MM 300m 850nm

    Cikkszám: S+85DLC03D

    SFP+ module 10G MM 300m 850nm

  • SFP+ module 10G SM 10km 1310nm

    MIKROTIK SFP+ module 10G SM 10km 1310nm

    Cikkszám: S+31DLC10D

    SFP+ module 10G SM 10km 1310nm

1 2 Következő »
Oldalanként: