Kattints a képre a nagyításhoz

Gigalight CWDM SFP modul,Gigabit Ethernet 1.25G, 1610nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció , LC csatlakozó .

Kód: #GPC-6124-04CD

CWDM SFP modul,Gigabit Ethernet 1.25G, 1610nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció , LC csatlakozó .

mennyiség: db
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2021 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató