Kattints a képre a nagyításhoz

KE-Line Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xLC-2xLC, 2m

Kód: #P09D-LCLC-020

Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xLC-2xLC, 2m

mennyiség: db
2 694 Ft
(bruttó: 3 421 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Duplex
Kábel hosszúság
2M
Optikai szál típus
OS2 monomódosú
Csatlakozó 1.
LC/PC
Csatlakozó 2.
LC/PC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2021 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató