Kattints a képre a nagyításhoz

KE-Line Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM2), SC, 2m

Kód: #PIG05-SC-020

Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm, (OM2), SC, 2m

mennyiség: db
580 Ft
(bruttó: 737 Ft)
Felhasználás
Beltéri
Kábel kialakítás
Szimplex
Kábel hosszúság
2M
Optikai szál típus
OM2 multimódusú
Csatlakozó 1.
SC/PC
Elérhetőségek
1149 Budapest, Mogyoródi út 55.
+36 1 329 0842
+36 20 956 5585
sales@intercrown.hu

Gyártói linkek
Hírlevél
© 1989 - 2021 Inter Crown Europe Zrt. | ÁSZF | Adatkezelési tájékoztató